Студенти-першокурсники відвідали майстер-клас

04 вересня 2021 року студенти-першокурсники на чолі із заступником декана з виховної роботи Інною Криворучко відвідали майстер-клас з Уманського хатнього розпису за мотивами робіт сестер Гоменюк в межах культурно-мистецького проєкту «Диво на стіні».

З творчістю сестер Гоменюк студентів познайомила уманська художниця і викладачка Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олена Семенова.

На перший погляд, що поєднує фізмат і мистецтво? А студенти факультету фізики, математики та інформатики вміють все, навіть того і не підозрюючи. Студенти вправно та старанно малювали, використовуючи шаблони, але кожна робота вийшла особливою, адже першокурсники доповнювали малюнки цікавими елементами та урізноманітнювали кольорову гаму.

В кінцевому результаті – море позитивних емоцій, щирі посмішки та гарно проведений час.

Дякуємо за такий пізнавальний та веселий майстер-клас.

Ви тут: Головна Новини та події Студенти-першокурсники відвідали майстер-клас