04 вересня 2021 року у змішаному форматі відбулась зустріч студентів 1 курсу заочної форми навчання з гарантами освітніх програм спеціальності 014.15 Середня освіта (Природничі науки) освітніх ступенів «молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр».

Під час зустрічі, гаранти програм бакалаврського та магістерського рівня розповіли про особливості освітніх програм, їх основні положення, зміни, що плануються впровадити у новому навчальному році та перспективи їх подальшого розвитку.

Усі присутні мали можливість поспілкуватись з:

Оксаною Гнатюк, гарантом освітньо-професійної програми початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти «Середня освіта (Природничі науки)», кандидатом педагогічних наук, доцентом;

Мариною Декарчук, гарантом освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Середня освіта (Природничі науки)», кандидатом педагогічних наук, доцентом;

Ігорем Ткаченком, гарантом освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти «Середня освіта (Природничі науки)», доктором педагогічних наук, професором.

Під час зустрічі було розглянуто і обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки та працевлаштування. Окремо розглянуто питання формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів, ознайомлено студентів з «Положенням про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Уманському державного педагогічному університеті» та переліком дисциплін вільного вибору.

Ви тут: Головна Новини та події Зустріч здобувачів вищої освіти заочної форми навчання з гарантами ОП Середня освіта (Природничі науки)