04 вересня 2021 року відбулися зустрічі здобувачів вищої освіти заочної форми навчання освітньо-професійних програм (надалі - ОП) "Середня освіта (Математика. Інформатика)" та "Середня освіта. (Математика)" спеціальності 014.04 Середня освіта (Математика), освітніх ступенів "бакалавр" та "магістр"  з гарантами ОП професором кафедри Тетяною Махометою та доцентом кафедри Тетяною Поліщук.
З метою формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів, гаранти розповіли про особливості структури відповідних ОП,  ознайомили здобувачів вищої освіти із переліком освітніх компонент, особливостями ОП, які враховують останні тенденції в освітній політиці, а саме  перехід базової школи на НУШ тощо. Усі освітньо-професійні програми підготовки бакалаврів та магістрів зазнали змін у розділі "Програмні компетентності"  щодо розвитку професійної компетентності у роботі з учнями базової школи.
У ході зустрічей присутніх ознайомили із "Положенням про порядок вільного вибору навчальних дисциплін здобувачами вищої освіти в Уманському державного педагогічному університеті" та "Переліком дисциплін вільного вибору".
Студенти долучилися до обговорення, отримали вичерпні відповіді на запитання, що стосувалися оновлення та відповідності освітніх програм останнім змінам в освітній політиці, порядку виробу та термінів вільного обрання навчальних дисциплін.

Ви тут: Головна Новини та події ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ ОС «БАКАЛАВР» ТА ОС «МАГІСТР» заочної форми навчання ІЗ ГАРАНТОМ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ СЕРЕДНЯ ОСВІТА (МАТЕМАТИКА)