30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

«Україна починається з тебе»

В’ячеслав Чорновіл

Україна – це земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, мудрими і талановитими людьми.

Україна – молода незалежна держава, перебіг подій якої сягає сивої давнини. Перед світом постала могутня держава з оригінальною духовною культурою, працьовитим народом. Тут наші давні корені, тут наша земля, яка дала нам горде ім’я – українці.

Саме тому, 24 серпня – це не просто День незалежності України, це день як велична святиня, яку ми бережемо у пам’яті про покоління наших предків, які, жертвуючи собою, боролися за українську державу. Адже пройшовши непростий тернистий шлях, українці створили свою єдину незалежну державу, якій виповнюється вже три десятиліття.

Кожному свідомому українцю випала велика честь стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність мрії нашого народу.

Бажаємо, щоб  джерело вашої віри, надії та любові до рідної землі не вичерпувалося, енергії й впевненості у власних силах.

Усім міцного здоров’я, успішної реалізації далекосяжних планів, добробуту, миру та добра в кожному домі.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Ви тут: Головна Новини та події 30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ