гостьова лекція для студентів та викладачів ФФМІ

17 травня 2021 року доктором педагогічних наук, професором, професором кафедри комп’ютерних наук і математики Київського університету імені Бориса Грінченка Володимиром Прошкіним було проведено гостьову лекцію для студентів та викладачів факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У межах лекційного заняття на тему «Теорія ігор: гра чи наука?» студенти ознайомились з історією виникнення ігор, сучасним станом та напрямками їх розвитку, а також розглянули правила прийняття рішень, що використовуються в теорії ігор, теорії прийняття рішень та дослідженні операцій.

Під час лекції на практиці було засвоєно оптимальність обраного рішення, що залежить від якості даних, які використовуються у певній ситуації.

Лекційне заняття відбулося в теплій, дружній атмосфері.

Ви тут: Головна Новини та події гостьова лекція для студентів та викладачів ФФМІ