Чергове засідання ради молодих науковців факультету

16 квітня 2021 року відбулося засідання Ради молодих науковців факультету фізики, математики та інформатики.

Голова ради, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Тягай звернулася до присутніх з вітальним словом та проінформувала про план засідання.

Головним питанням порядку денного було обговорення результатів наукових здобутків членів Ради від початку навчального семестру та виконання плану видавничої діяльності кожного науковця.

Крім того, членами ради було обговорено і розроблено стратегію спільної діяльності молодих науковців факультету та університету в підготовці до загальноуніверситетських наукових заходів.

Поза увагою не залишилось питання активізації участі науковців у конференціях різних рівнів.

На завершення Ірина Тягай побажала всім гарного настрою, творчої атмосфери, наукових успіхів та натхнення.

Ви тут: Головна Новини та події Чергове засідання ради молодих науковців факультету