Конкурс підручників, навчальних посібників та монографій

У зв’язку із проведенням «КОНКУРСУ підручників, навчальних посібників та монографій» на факультеті фізики, математики та інформатики було створено комісію у складі: голова комісії: Галина Ткачук (заступник декана з наукової роботи), члени комісії: Михайло Дудик (професор кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук), Медведєва Марія (завідувач кафедрою інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій), Поліщук Тетяна (завідувач кафедрою вищої математики та методики навчання математики).

Для участі у Конкурсі було подано навчальні посібники , які підготовлено як окремим автором, так і авторськими колективами, а також монографії з актуальних напрямів методики навчання.

Комісія здійснила рейтингову оцінку поданих до І туру конкурсних матеріалів та винесла рішення щодо наступних позицій:

1. У номінації  «Краща монографія» було рекомендовано монографію:

-       Годованюк Т.Л. Методична підготовка майбутніх учителів математики: теорія і практика: монографія, 2019. 315 с.

2. У номінації  «Кращий навчальний посібник» було рекомендовано посібники:

-       Основи фізики з елементами біофізики: навчальний посібник / уклад. Ю.М. Краснобокий, О.В. Підгорний, І.А. Ткаченко. Бровари: АНФ ГРУП, 2020. 356 с.

-       Жмурко О.І., Охріменко Т.О. Олімпіади з програмування. Прості задачі : навч. посіб. Умань : Візаві, 2020. 298 с.

Ви тут: Головна Новини та події Конкурс підручників, навчальних посібників та монографій