Підсумки тижня кохання на ФФМІ

Студенти факультету фізики, математики та інформатики присвятили перший тиждень очного навчання – коханню!

Кожен день проходив з посмішками на обличчі, адже всі студенти раділи довгоочікуваній зустрічі з рідним факультетом, улюбленими викладачами та друзями.

Ще на початку тижня на факультеті почала плідно працювати "Скринька кохання", завдяки якій студенти мали змогу зізнатись у почуттях, подякувати за дружбу, зробити комплімент, підписавши сердечко конкретній людині.

У п'ятницю 19 лютого підводились підсумки тижня кохання і підписані сердечка потрапили до своїх адресатів. Студенти і викладачі з посмішкою приймали зізнання і з цікавістю відгадували від кого ж вони надійшли.

Також цей день був наповнений особливими кольорами, а саме червоним та білим.

Червоний – колір кохання, пристрасті та дії. Білий – приносить спокій і гарне самопочуття, пом'якшує емоції, служить хорошими ліками від стресу, дає відчуття свободи.

Факультет фізики, математики та інформатики також приєднується до своїх студентів і дарує всім своє сердечко – наповнене коханням!

Бережіть щирість і теплоту в своїх серцях! Даруйте справжні почуття тим, хто їх заслуговує!

Ви тут: Головна Новини та події Підсумки тижня кохання на ФФМІ