12 вересня – день комп’ютерника та програміста!

Україна пишається тим, як стрімко розвивається ІТ-сфера в країні. Україна має чимало фахівців у даній галузі, які створюють програмне забезпечення у всьому світі. В багатьох великих компаніях світу представлені талановиті українці, які професійно виконують свою роботу. В той самий час, в Україні теж мають свої представництва деякі компаній світового рівня, які розвивають інформаційні технології світового рівня.

Цікаво, що своє професійне свято українські програмісти відзначають на 256-й день року. Таку дату було обрано, адже саме такою є кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта. Також число 256 є максимальним ступенем числа 2, що не перевищує кількість днів у році.

Отож, шановні програмісти, бажаємо винахідливості, кмітливості і креативу в роботі, благополуччя, щастя та успіхів в житті. Нехай кожен ваш день буде запрограмований на успіх.

Ви тут: Головна Новини та події 12 вересня – день комп’ютерника та програміста!