Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

В добру путь, дорогі випускники!

Шановні студенти-випускники!

 

Нарешті перед вами відкриті всі шляхи до здійснення планів, надій і мрій, тепер у ваших руках власний ключ до успіху – диплом бакалавра. Щиросердечно вітаємо вас із завершенням навчання! Нехай здобута професія відкриє перед вами новий блискучий шлях і можливості, яскраві перспективи і неймовірні успіхи, професійне і кар’єрне зростання, фінансове благополуччя і безмежну радість.

У зв’язку з пандемією університетська громада не може зібрати в актовій залі випускників, їхніх батьків і друзів на урочисту церемонію вручення дипломів. Але ми подумки вас обіймаємо і вітаємо!

Швидко промайнули чотири роки студентського життя – найкращі роки юності. Позаду сесії, заліки та екзамени, педагогічна практика та державні екзамени. Сьогодні ви отримали дипломи – це один із перших і найважливіших документів уже дорослого життя. Він, наче путівка в самостійний світ, де набуті в університеті знання стануть у нагоді та відкриють перед вами нові можливості й перспективи професійного росту.

Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекають випробування та досягнення. Бажаємо вам подолати всі перешкоди на шляху до успіху та досягти найвищої вершини у вашому житті! Ви - майбутнє нашої держави і вам його творити!

Бажаємо щасливої долі, успішної кар’єри, неймовірних професійних злетів, фінансової стабільності, здійснення всіх мрій та бажань!

Сучасність підказує, що і надалі потрібно розвиватися, удосконалювати свої професійні навики та вміння, підвищувати фаховий рівень, а для цього є всі умови для навчання на рідному факультеті фізики, математики та інформатики за ОС «Магістр». Тому, запрошуємо на подальше навчання, адже освіта триває впродовж життя! Ми завжди раді таким гарним, старанним та розумним студентам, як ви!

Успіхів Вам, дорогі випускники!

З найкращими побажаннями, адміністрація та професорсько-викладацький склад факультету фізики, математики та інформатики.

 

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події В добру путь, дорогі випускники!