Міжнародний день рідної мови

21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови.

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам.

Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Ми маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. З нагоди святкування Дня рідної мови на факультеті фізики, математики та інформатики відбувся марафон «Мова рідна, слово рідне, хто вас забуває...» де студенти мали змогу поділитися своєю творчістю, а також прочитати вірші улюблених українських поетів.

Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток - почесна місія кожного громадянина України. Нехай українське слово буде для нас духовним джерелом життя і оберегом!

Щиросердечно вітаємо Вас із Міжнародним днем рідної мови!

Ви тут: Головна Новини та події Міжнародний день рідної мови