День Святого Валентина на ФФМІ

І знову лютий... Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці вы знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні.

Сьогодні на факультеті фізики, математики та інформатики святкували День Святого Валентина, де студенти обрали найромантичнішу пару фізмату - Валентина і Валентину. За це звання змагалися всі охочі - змагалися своєю активністю та неповторністю. Студенти довели, шо вміють кохати та спроможні витримати цей важкий і солодкий тягар. Факультет фізики, математики та інформатики бажає, щоб душа кожного завжди була зігріта чиєюсь любов'ю, теплом і ласкою. День Святого Валентина - це день, коли заборонено сумувати. Кохайте і будьте коханими.

Ви тут: Головна Новини та події День Святого Валентина на ФФМІ