Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

випускний магістрів 2019 року

24 січня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулося найемоційніше свято – випускний магістрів 2019 року факультету фізики, математики та інформатики. Свято, що зворушило усіх присутніх, викликавши сльози радості за черговий етап в житті цих юнаків та дівчат, сльози суму через неминучу розлуку.

Зі знаменною подією першою привітала студентів декан факультету, канд.пед. наук, доцент Тетяна Махомета яка вручивши дипломи, побажала досягти високого професійного рівня, реалізуватися у житті і закликала завжди пам’ятати своїх викладачів та рідний виш та з гордістю нести звання випускників факультету фізики, математики та інформатики.

Привітали випускників і заступники декана з навчальної роботи Ірина Тягай, з наукової роботи Тетяна Годованюк та виховної роботи Яна Ярошик, які побажали майбутнім фахівцям творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях,  креативності, здійснення мрій і життєвих планів та за високі показники у навчанні, за участь у науково-дослідницькій роботі, за активну участь у громадському житті факультету кращі студенти були нагороджені почесними грамотами та подяками.

Куратори груп Ірина Тягай, Оксана Жмуд та Яна Ярошик разом з усіма присутніми пригадали щоденний неповторний калейдоскоп студентського життя, їх посвята в студенти, передача ключа знань від старшокурсників, перші виступи…, перші радості і розчарування, їх досягнення та перемоги.

На заході виступили і магістри, які висловили вдячність науково-педагогічному колективу факультету за доленосні моменти життя і спільну роботу, обмін досвідом і творчою енергією, за отримані знання,  професіоналізм, компетентність та щиру відданість своїй роботі.

Студенти факультету фізики, математики та інформатики підготували випускникам подарунок – драйвовий художній номер у виконанні Катерини Денисюк та Дмитра Романенка, та надчуттєву пісню про батьків виконав Михайло Красніков.

Це був незабутній захід, який не залишив жодного присутнього байдужим. За допомогою комунікабельних ведучих – Каріни Дульдієр та Володимира Бойка кожен перейнявся атмосферою та подумки поринув в спогади тих прекрасних п’яти з половиною років навчання наших випускників.

Дорогі випускники та шановні батьки! Ще раз прийміть вітання та найкращі побажання! Бажаємо завжди прагнути до нових звершень, отримувати задоволення від своєї роботи і щоб знання набуті в університеті, стали запорукою вдалого професійного майбутнього. Ми не прощаємось з Вами сьогодні, тому що Ви стали членами нашої великої університетської родини. Пам’ятайте, двері нашого університету завжди відкриті для вас!

Тому дорогі випускники у добрий час і в добрий путь!

 

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події випускний магістрів 2019 року