Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

відбувся бліц-турнір «У дружбі наша сила»

Студентські роки – найщасливіші. В них поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.  Студенти – це такий народ, який не може без пригод, а їх, до речі, вистачає: підступна сесія чекає – тоді уже хоч сядь та й плач.

 Щоб підняти бойовий дух перед сесією 17 грудня 2019 року на факультеті фізики, математики та інформатики відбувся бліц-турнір «У дружбі наша сила», який організували та провели студенти 13 групи спеціальності 014 Середня освіта (Інформатика).

Бліц-турнір складався із 5 конкурсів та фіналу. Було обрано 2 команди, які придумали собі назви «Піксики» та «Off-white». Щоб правильно обрати переможців, студентам-організаторам допомагало компетентне та справедливе журі у такому складі: заступник декана з виховної роботи – Яна Усатюк, старший викладач кафедри інформатики і ІКТ – Віра Колмакова, студент ІІІ курсу – Олег Малик. Гра була дуже цікавою та веселою. Студенти змогли не лише підняти собі настрій, а й дізнатись багато нового.

За результатами змагань перемогла команда «Піксики». Дякуємо усім учасникам за гарний позитивний настрій та бажаємо гарно скласти сесію.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події відбувся бліц-турнір «У дружбі наша сила»