Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

День працівника освіти на ФФМІ

День працівника освіти – це кожного разу привід сказати слова вдячності викладачам за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов. Вклонитися низько вчительській долі, невтомній праці сіяча розумного, доброго, вічного. Тому, днями на факультеті фізики, математики та інформатики за підтримки заступника декана з виховної роботи Яни Усатюк студентською радою факультету було організовано концертну програму з нагоди Дня працівника освіти.

Від студентства прозвучали щирі побажання та привітання, оригінальні авторські пісні та вірші. Глядачі мали можливість насміятись досхочу, переглядаючи сценку «Як студенти готуються до свята». Атмосфера була надзвичайно щирою та позитивною. В аудиторії панувало свято. Скільки теплих слів від студентства..!

Декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна Махомета від імені всього колективу подякувала за таке чудове свято і також привітала студентів зі святом їх майбутньої професії, побажавши міцного здоров’я, жаги до навчання та процвітання їх творчості.

«Шановні наші викладачі, ми ще раз щиро вітаємо вас у цей осінній день! З любов’ю в серці бажаємо вам, міцного здоров’я, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай ваше професійне служіння приносить тільки блискучі результати! Хай студенти шанують, повагу дарують, злагода й мир у житті хай панують! Хай ваші сяючі очі ніколи не затьмаряться сумом, а ваше серце зігріває щира повага і любов оточуючих. Зі святом вас, дорогі викладачі!!!»

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події День працівника освіти на ФФМІ