Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ВІТАЄМО РЕКТОРА УНІВЕРСИТЕТУ ОЛЕКСАНДРА БЕЗЛЮДНОГО ТА АКАДЕМІКА МИХАЙЛА МАРТИНЮКА З ОТРИМАННЯМ ДЕРЖАВНИХ НАГОРОД

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Указом Президента України № 188 / 2019 від 04.05.2019 р. орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня нагороджено Олександра Безлюдного – ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професора, доктора педагогічних наук, Заслуженого працівника освіти України.

 

А також Указом Президента України № 188 / 2019 від 04.05.2019 р. орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено Михайла Мартинюка – завідувача кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена (академіка) НАПН України – за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.

 

Колектив факультету фізики, математики та інформатики щиро вітає Вас з отриманням державних нагород! Бажаємо Вам міцного здоров’я, нових здобутків та незгасимого оптимізму у роботі!

Ваш професіоналізм, особистий внесок у державну підготовку педагогічних кадрів для закладів освіти України, наукові досягнення та здобутки є прикладом для викладачів, співробітників та студентів університету.

Нехай завжди Вас супроводжують удача та успіх у всіх Ваших справах і починаннях! Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал продовжують якнайкраще служити на благо рідного краю та України!

 

 

 

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події ВІТАЄМО РЕКТОРА УНІВЕРСИТЕТУ ОЛЕКСАНДРА БЕЗЛЮДНОГО ТА АКАДЕМІКА МИХАЙЛА МАРТИНЮКА З ОТРИМАННЯМ ДЕРЖАВНИХ НАГОРОД