Захист практики здобувачів вищої освіти ІV курсу (ОС «бакалавр»)

09 квітня відбулася звітна конференція з виробничої (педагогічної) практики здобувачів вищої освіти ІV курсу (ОС «бакалавр»), яка проходила із 18 лютого по 29 березня 2019 року.

В ході конференції студенти розповіли про хід практики у закладах освіти, поділились враженнями про перші проведені самостійно уроки та труднощі, які виникали в практичній діяльності. Подискутували на основі своїх вражень про проблеми навчання та виховання сучасних учнів підліткового віку, висловлювали особисте бачення змін в освітньому процесі.

Загалом практика надала можливості відчути переваги та складність обраної професії, відчути проблемні місця у фаховій підготовці та надихнула тих, хто відчув себе дійсно вчителем на подальше навчання і роботу над своїми досягненнями у перспективі вдосконалення та розвитку високого рівня професіоналізму.

Ви тут: Головна Новини та події Захист практики здобувачів вищої освіти ІV курсу (ОС «бакалавр»)