виготовлення подарунків своїми руками на ФФМІ

Подарунки, усі їх люблять отримувати, а ще більше дарити. Але погодьтеся, що найкраще виготовити подарунок власноруч і подарувати його коханій або близькій людині.

От і на факультеті фізики, математики та інформатики 13 лютого усі бажаючі долучилися до майстер-класу, де випробували себе у виготовлені подарунків своїми руками для друзів або коханих. Ці чудо-звірі, яких створили присутні, були надзвичайно позитивні, різноманітні та, головне, створені з любов’ю.

Очевидно, що студенти, викладачі, усі хто був на майстер-класі отримали масу позитивних емоцій і повернулися додому задоволенні. А ще дізналися багато цікавих історій про День Святого Валентина і поділилися своїми знаннями про конкурси, гадання. Розповіли як колись було заведено розважатися на День Святого Валентина за часів наших дідусів та бабусів.

Спільна праця зближує людей,  тому не баріться і сідайте за виготовлення подарунку свій половинці. Їй буде надзвичайно приємно.

Ви тут: Головна Новини та події виготовлення подарунків своїми руками на ФФМІ