Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Світлої пам'яті Леоніду Абрамовичу Кіпнісу

 

 

 

Світлої пам'яті Леоніду Абрамовичу Кіпнісу

(24.04.1952-25.11.2018)

 

Колектив факультету фізики, математики та інформатики поніс важку втрату – 25 листопада 2018 року раптово помер доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедри вищої математики та методики навчання математики Леонід Абрамович Кіпніс.

Пішов з життя чоловік, котрий своїми діями та вчинками, своїм розумом виховав не одне покоління студентів та науковців. Вміло вчив їх мудрості та відповідальності. Леонід Абрамович понад 30 років був завідувачем кафедри вищої математики та методики навчання математики нашого університету. Основним напрямом його наукових досліджень є математичні проблеми механіки руйнування матеріалів. Леонід Абрамович визнаний науковець не лише в Україні, а й за рубежем. Результати його досліджень опубліковано у провідних наукових журналах.

За роки своєї сумлінної праці Леонід Абрамович був нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2000 р.), Нагрудним знаком «За наукові досягнення» Міністерства освіти і науки України (2005 р.).

Ректорат, профком, професорсько-викладацький склад та студентський колектив  глибоко сумують з приводу смерті Леоніда Абрамовича Кіпніса і висловлюють щирі співчуття його рідним у зв’язку із важкою і непоправною втратою.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Світлої пам'яті Леоніду Абрамовичу Кіпнісу