Координаційна зустріч робочих груп консорціуму проекту MoPED у м. Одеса

14-15 листопада 2018 року відбулася чергова координаційна зустріч університетів-партнерів проекту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використання інноваційних інструментів викладання» (MoPED) програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP на базі ДВНЗ «Південноукраїнський національний університет імені К. Д. Ушинського».

Уманський державний педагогічний університету імені Павла Тичини представляли декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна Махомета, доцент кафедри вищої математики та методики навчання математики Тетяна Годованюк, завідувач кафедри іноземних мов Віта Безлюдна. Представниками від європейських університетів-партнерів були Ольга Дзябенко (Університет Деусто, Іспанія), Маріос Папаєвріпідов (Кіпрський університет, Кіпр) та Бартек Гавель (Гірничо-металургійна академія імені Станіслава Сташиця, Польща).

Робота зустрічі розпочалась з вітального слова проректора з міжнародних зв`язків та науково-педагогічної роботи Південноукраїнського національного університету імені К. Д. Ушинського Антона Ананьєва.

План роботи координаційної зустрічі включав в себе висвітлення наступних питань: «Методологічний та технічний дизайн інноваційного класу (зміст рекомендацій)»; стан розробки концепції та дорожньої карти ICR, зовнішня оцінка концепції ICR; представлення графіка та шаблонів оголошень проведення партнерами ЄС тренінгів у 2019 році, обговорення та затвердження критеріїв відбору учасників тренінгів;  презентація та обговорення  концепції навчальних курсів; представлення плану експлуатації результатів проекту, презентація та обговорення плану стабільного розвитку проекту; контроль якості та моніторинг виконання проекту; поширення та експлуатація результатів проекту; підготовка до проміжного звіту, фінансові звіти; виконання  вправ  розроблених NEAs, довідкова інформація щодо проведення майстер-класів.

Згідно плану робочої зустрічі Тетяна Махомета представила результати виконаної роботи учасників проекту MoPED робочого пакету «Поширення та експлуатація», лідером якого є Уманський педагогічний університет імені Павла Тичини.

Цікавою для учасників була екскурсія  університетом.

Ви тут: Головна Новини та події Координаційна зустріч робочих груп консорціуму проекту MoPED у м. Одеса