Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

відбулась презентація першого курсу!

7 листопада на факультеті фізики, математики та інформатики відбулась презентація першого курсу!

Вже традиційно золотої осені першокурсники на своєму дебютному виступі демонструють свої таланти і здібності у вокалі, хореографії та гумористичних мініатюрах, заряджають нас позитивом, заворожують ніжністю та романтичністю. Це завжди свято, адже наш факультет багатий юними талантами! За цей час першокурсники мали змогу адаптуватися в новому для них середовищі, подружитися між собою, розкритися, як особистості.

Ми мали змогу спостерігати над вражаючими номерами, які професійно демонстрували студенти першого курсу під керівництвом чарівних ведучих Денисюк Катерини та Дзяловської Світлани. Глядачі бурхливими оплесками зустрічали неймовірні сучасні танці, чудові пісні, заворожуюче слухали декламування вірша, гуморески, авторські сценки, які мали на меті глибокий зміст.  Атмосфера в залі була святковою та душевно теплою! А в кінці свята на глядачів чекав справжній сюрприз! Вражаючий танцювальний батл від кожної спеціальності, який дружно згуртував студдекан Романенко Дмитро в  загальний флешмоб, демонстуючи цим об’єднаність всіх спеціальностей на факультеті в одну дружню родину.

 Кожен номер вражав своєю  оригінальністю, новизною, акторською майстерністю!

Під час своїх виступів студенти ще раз довели, що вони надзвичайно талановиті, адже не тільки гарно танцюють, а й співають, креативно підходять до своїх виступів, і своїми новоствореними відео доказують, що вже на першому курсі досконало володіють комп’ютерними технологіями.

По закінченню свята з вітальним словом до студентів звернулись заступник декана з навчальної роботи Тягай Ірина Михайлівна та заступник декана з виховної роботи Усатюк Яна Володимирівна. І наша талановита молодь завжди отримує приємні сюрпризи, так від адміністрації факультету для всіх учасників заходу було вручено сертифікат на безкоштовних похід в боулінг-клуб.

Дорогі першокурсники, адміністрація факультету виносить ЩИРУ ПОДЯКУ всім учасникам за активну участь та  креативність! Бажаємо вам творчих успіхів та натхнення! Ваше покоління має надзвичайний творчий потенціал, тож розвивайте його! Будьте активними і життєрадісними, сумлінними і відповідальними! Щиро дякуємо студентській раді та кураторам груп першокурсників за активну участь у підготовці презентації, а студентам – за прекрасний виступ! Бажаємо вам здоров’я, творчого натхнення, незгасаючого ентузіазму та злагоди в студентському колективі!

 

 

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події відбулась презентація першого курсу!