Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Halloween party на фіз-маті

31 жовтня студенти факультету фізики, математики та інформатики разом святкували Halloween, який сьогодні часто сприймається як несерйозне, ігрове свято, як привід для неформальних вечірок і веселих карнавалів. За легендою у цю ніч душі всіх померлих приходять на землю та блукають вулицями. Дехто ставиться до його святкування вкрай негативно, зазначаючи що це «чуже», запозичене свято. Проте запозичена лише назва, адже в українців раніше був свій Хелловін. Існував він за часів вірування у рідних богів і звався Велесова ніч (в честь одного з язичницьких божеств). Святкувалась Велесова ніч так само з 31 жовтня на 1 листопада, коли душі усіх померлих спускались на землю.

У ніч на 1 листопада прийнято згадувати хороші речі про своїх померлих родичів, ставити свічку, аби їх душа знайшла дорогу до вашого дому та залишати на вулиці чи на підвіконні частування для потойбічних гостей. Найбільшою вдачею вважалось побачити у сні в цю ніч когось із померлих родичів.

Тому, насправді ж у Хелловіна багата історія і велика географія.

Студентам дійсно вдалось передати особливість та атмосферу цього свята. Це було надзвичайно круто, весело та незабутньо. Мельник Роксолана та Строкова Марина, студентки 33 групи, провели захоплюючо-моторошний майстер-клас тематичного гриму. Вони підійшли до цього дуже креативно, створюючи індивідуальні незабутні образи.

Ну і звичайно ж, були солодощі! Тож студенти віднеслись до цього свята дуже творчо, весело, зробивши цей день оригінальним не тільки для себе, а й для інших.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Halloween party на фіз-маті