Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

табір «EuroCamp»

Сьогодні організувати й урізноманітнити дитячий відпочинок допомагають різні оздоровчі установи. Одним з яких є табір «EuroCamp». В таборі для  дітей проводяться пізнавальні екскурсії, спортивні змагання, вікторини, розвиваючі ігри, тематичні гуртки, різноманітні таборові справи.

 «Межигір’я» – колишня приватна резиденція президента в селі Нові Петрівці, Вишгородського району, Київської області. На даний момент працює, як парк-музей, на території знаходиться: зоопарк, качина ферма, фазанарій, стайня, кілька озер з качками і лебедями. Для проведення спортивних занять використовується: футбольне поле, поле для гольфу, волейбольний майданчик, майданчик для верхової їзди на конях. Також діти відвідують кінологію, де чудово проводять час з дружніми та грайливими собаками різних порід.

І все це не обходиться без педагога-організатора. Студенти факультету фізики, математики та інформатики – Заріцька Світлана, Марцін Інна, Романюк Олена також активно проводили час та організовували відпочинок в таборі. Працюючи в таборі «EuroCamp» студенти набрались незрівнянного досвіду роботи з дітьми різного віку.

Робота з дітками є невід’ємна частинка педагога, яку він із задоволення виконує навіть в літку.

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ