Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Вітаємо нового студдекана

Посада студдекана дуже важлива та необхідна для факультету. Відповідна посада дає можливість кожному охочому спробувати свої сили і показати свої найкращі якості керівника. 

15 травня на факультеті фізики, математики та інформатики шляхом таємного голосування обрали нового студдекана. У виборчих перегонах взяли участь 3 претенденти: Дзяловська Світлана (12 гр.), Князєв Андрій (13 гр.) та Романенко Дмитро (11 гр.), які підготували змістовні та цікаві передвиборчі програми, де кожен з них запропонував свої ідеї щодо покращення життя факультету.

Зазначимо, що вибори були абсолютно демократичними та прозорими. Спеціально були виготовлені бюлетені, створена виборча комісія та проведена процедура ознайомлення виборців з кандидатами та їх програмами.

Результати виборів підбивали члени спеціально створеної лічильної комісії, у складі якої були: Мельник Роксолана, Ільюхін Олександр та Яценко Юлія, які також слідкували за додержанням усіх правил та вимог щодо проведення голосування. Тож після підрахунків маємо такі результати:

  1. Дзяловська Світлана – 15%
  2. Князєв Андрій – 18%
  3. Романенко Дмитро – 57%

Тож вітаємо нашого нового студдекана – Романенка Дмитра. Бажаємо гідно проявити себе у громадському житті, згуртувати навколо себе відповідальних та креативних людей, а також реалізувати свої найкращі ідеї.

Успіхів та творчих злетів!

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми в соціальних мережах.

ФОТОГАЛЕРЕЯ
Ви тут: Головна Новини та події Вітаємо нового студдекана