Зробимо «наш дім» чистішим!

Як тільки із-за хмар виглянуло весняне сонечко, студенти факультету фізики, математики та інформатики провели генеральне прибирання, упорядкувавши подвір’я навчального корпусу №2.

Спільними зусиллями студенти факультету зібралися задля головної мети – зробити територію навколо корпусу місцем для духовного відпочинку як студентів, так і професорсько-викладацького складу. Приємним було і те, що до прибирання долучились також студенти-іноземці, які вправно загрібали, сапали на виносили сміття.

На власному прикладі фіз-матівці показали студентам інших факультетів найпростіші кроки до покращення "нашого рідного дому".

Ми щиро дякуємо нашим активістам за участь у прибиранні та зичимо їм успіхів у навчанні. Факультет фізики, математики та інформатики пишається своєю активною молоддю!

Ви тут: Головна Новини та події Зробимо «наш дім» чистішим!