На ФФМІ відбувся фестиваль млинців

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік.

Тому, колектив факультету фізики, математики та інформатики закликає дотримуватись українських традицій і святкувати разом з нами Масляну! Адже це одне з найдавніших слов’янських свят, що бере свій початок ще з дохристиянських часів, у період поклоніння язичницьким богам та символізує проводи зими і очікування весни.

Головна страва фестивалю – млинці. Студентська молодь приготувала найрізноманітніші! Кожен охочий обирає свій млинець за смаком і вправні фіз-матівські україночки оригінально загорнуть його у найсмачнішу начинку. На фестивалі був справжній ажіотаж.

Всі залишилися ситими та задоволеними.

Ви тут: Головна Новини та події На ФФМІ відбувся фестиваль млинців