Вченому

"Вісник фізмату"

«ВІСНИК ФІЗМАТУ»

Однією з найяскравіших сторінок студентського життя на фізико-математичному факультеті є студентська газета « ВІСНИК ФІЗМАТУ» — показовий приклад успішного створення і втілення в життя проекту силами самих студентів. Щомісяця газету з захопленням читають як самі студенти нашого факультету, так і викладачі.

Заснований журнал у травні 2007 року

Першим керівником газети була Кур’янова Олена. Тоді газета мала вигляд інформаційного листа, де висвітлювалися основні події фізико-математичного факультету.

З 2011 року головним редактором журналу став Дубовик Віталій, а з 2013 року цю посаду зайняв Глухінчук Павло.

Під його керівництвом журнал розширив свій формат, тепер це 20 сторінок різного наповнення, що структуровані основні розділи:

• науковий
  • дозвілля
  • події
  • професія
  • анонси
  • новини сучасної науки

Журнал публікується один раз у місяць.

Архів журналу "Вісник Фізмату":

скачать

Перед нами — дійсно молодіжний, дійсно цікавий, дійсно амбіційний молодіжний проект, який за підтримки керівництва факультету має всі шанси на успіх, як в його стінах, так і поза його межами.

Наш журнал завжди радий вітати нові таланти, тому щиро запрошуємо до співробітництва усіх бажаючих. З побажаннями та пропозиціями, пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Отож: читайте, пишіть, а останні номери журналу переглядайте на нашому сайті!