ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В ПОЛЬЩІ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»

23 квітня 2024 року для здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників відбулась онлайн-лекція «Академічна доброчесність в Польщі: теорія та практика». Доповідач - доктор Костянтин МАЗУР (Університет імені Адама Міцкевича в Познані).

Лектор почав лекцію з теоретичного тлумачення академічної доброчесності і зауважив, що крім питань пов’язаних з навчанням та написанням академічних/наукових текстів, в Польщі розглядають питання академічної свободи. В даному ракурсі були наведені приклади проявів не дотримання академічної доброчесності на рівні автономії закладів вищої освіти Польщі при виборі адміністрації. Зацікавив аудиторію прикладами толерантних виступів публічних людей і протилежними випадками.

Дякуємо за цікавий виступ доповідачу Костянтину МАЗУРУ. Сподіваємось на плідну співпрацю в міжнародних програмах з Університетом імені Адама Міцкевича в Познані.

Ви тут: Головна Новини та події ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ В ПОЛЬЩІ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА»