Гостьова лекція професора, доктора габілітованого Якуба Рибки

07 березня 2024 року відбулася онлайн-лекція професора, доктора габілітованого Якуба Рибки (Університет імені Адама Міцкевича в Познані).

Професор Якуб Рибка очолює Великопольський Центр передових технологій університету імені Адама Міцкевича в Познані. У листопаді 2023 р. місто Познань відзначило його нагородою за наукову діяльність, а в лютому 2024 р. він отримав нагороду Міністерства Науки і Вищої Школи за вагомі практичні результати. Більш детально читати тут:

Laboratory of Applied Biotechnology CZT UAM

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Лекція проводилась польською мовою (з перекладом).

Тема «Біотехнології, що застосовуються для виготовлення біодрукованого меніска та імунодіагностичного тесту на COVID-19 (передовий досвід)» є актуальною, тому серед присутніх були і викладачі, і здобувачі освіти факультету фізики, математики та інформатики. Тема лекції викликала питання щодо виготовлення більших за розмірами біодрукованих об’єктів; застосування даних технологій до об’єктів рослинного походження; питання «життєвого циклу» біомоделей тощо.

Зустріч відбулася за сприяння Польського культурно-освітнього центру УДПУ імені Павла Тичини.

Дякуємо за плідну співпрацю Ігорю Кривошеї та Антону Терещуку.

Ви тут: Головна Новини та події Гостьова лекція професора, доктора габілітованого Якуба Рибки