О.Torvald їдуть на Євробачення 2017

За можливість представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі у фіналі змагались групи "Сальто Назад", O.Torvald та виконавці MELOVIN, TAYANNA, ILLARIA та ROZHDEN.

За результатами голосування журі, 1 бал отримала група "Сальто Назад", 2 бали отримав MELOVIN, 3 - ROZHDEN, 4 бали - ILLARIA, 5 балів журі віддали групі O.Torvald і 6 балів - співачці TAYANNA.

За результатами голосування глядачів, ILLARIA отримала 1 бал, 2 бали - ROZHDEN, 3 бали - "Сальто Назад", 4 бали отримала TAYANNA, 5 балів - O.Torvald і 6 балів - MELOVIN.

Таким чином, TAYANNA та O.Torvald отримали сумарно однакову кількість балів. Проте оскільки вирішальним при виборі вважаються голоси глядачів, переможцем стала група O.Torvald.

Україну на Євробаченні цьогоріч представить гурт O.Torvald з піснею Time

Члени журі відзначили, що цього року у фінал вийшли дуже різнопланові виконавці, тому вибір був складним. Вони підкреслили, що звертали увагу не тільки на якість виконання пісні та номер до неї, але і на те, чим той чи інший виконавець зацікавить європейського слухача.

Українка, яка підкорила Париж

Щодня ми дивимось телевізор, блукаємо просторами інтернету, гортаємо глянцеві журнали або не дуже приємні на дотик газети, і читаємо про великих людей, котрі зробили щось неймовірне і котрі живуть десь там… десь далеко від України. А тоді питаємо себе, чому так мало українських імен отримали світове визнання? А може проблема в іншому? Можливо, світове товариство знає про цих українців, але не знаємо ми?

Американська драма про черкаське село вийде в світовий кінопрокат за місяць

Американо-канадський фільм “Гіркі жнива” вже за місяць вийде у світовому кінопрокаті. Драма описує події в черкаському селі в період Голодомору і є першою англомовною художньою кінокартиною про страшні події 30-х років в Україні.

Цікаві факти з української історії, культури та народознавства

Найдавнішими українськими поетесами, імена яких відомі й про яких збереглися документальні свідчення, є інокиня Анисія Парфенівна і Анна Любовичівна; жили вони, очевидно, в кінці XVI – на початку XVIII ст. і залишили акровірші, де вписано їхні імена.

● Найдавніша згадка про українську мову на території сучасної України належить до 858 року. Вперше українську народну мову було піднесено до рівня літературної наприкінці XVIII ст. з виходом у 1798 році першого видання «Енеїди» І. Котляревського, який вважається зачинателем нової української літературної мови.

ukrainian-history-1

Цікава наука – українською! 10 найкращих фільмів для дітей, що пояснюють складні питання просто

Незвичайний проект організував вчитель однієї з рівненських шкіл, намагаючись вирішити проблему браку якісного наочного матеріалу для своїх учнів.