Факультет фізики, математики та інформатики

Faculty of Physics, Mathematics and Informatics

Інтерактивна гра: нова форма традиційного методу навчання

 

Навчання в русі – можливо, звучить занадто інноваційно, але це одна з останніх тенденцій в педагогічній галузі. Данська ІТ-компанія розробила спеціальний інтерактивний килим WizeFloor, який використовує рух як метод запам‘ятовування.

 

Для прикладу: підлогу класної кімнати можна перетворити на велетенське піаніно – так веселіше та ефективніше. Розробники програмного забезпечення кажуть: такий підхід найкраще підійде для навчальних програм для дітей з особливими потребами, особливо тих, що мають проблеми з засвоєнням матеріалу.

 

“Деякі діти не можуть всидіти і краще засвоюють інформацію рухаючись, в той час, як інші – сидячи з книжкою. Скільки дітей – стільки і підходів, але треба давати їм можливість обирати той спосіб, який вони хочуть,” – розповідає Каспар Нільсен, розробник програмного забезпечення в компанії Alexandra Instituttet.

 

Початок нової ери в навчанні та ефективне використання інновацій під час процесу зібрали вчителів та студентів в Лондоні. Там впевнені: якщо комп‘ютерні технології стали незамінними супутниками вільного часу дитини, чому не можна використати їх під час навчання?

 

Марк Чамберс, виконавчий директор NAACE:
“Гра – не такий простий процес, як здається. Вона дозволяє нам нарощувати темпи, швидше запам‘ятовувати, концентруватися. Приміром, базові вміння читати, писати, виконувати роботу залишаються стрижнем нового підходу, але новітні підходи в навчанні дають нам унікальний шанс щодня нарощувати темпи засвоювання та кількість матеріалу.”

 

Звісно, у будь-якого методу є й критики. Деякі психологи побоюються, що такий “цифровий” метод зведе процес мислення на мінімальний рівень, інші – що захоплення такими технологіями перетворює особистість на “самотнього гравця”. Тож завдання спеціалістів – правильно збалансувати класичні методи та новітні підходи.

Швидкі посилання

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

You are here: Головна Новини сучасної науки Інтерактивна гра: нова форма традиційного методу навчання