20 березня 2024 року викладачі та здобувачі освіти факультету фізики, математики та інформатики долучилися до конференції «FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті», яка проводилася в межах Всесвітнього тижня грошей.

На конференції було розглянуто ряд цікавих питань:

Напрацювання фінансових регуляторів в сфері фінансової грамотності дітей та молоді.

• Бачення Національної стратегії розвитку фінансової грамотності, Олена Тригуб, менеджерка проєкту «Підвищення рівня фінансової грамотності населення України» (НБУ).
  • Рамка фінансових компетентностей дітей та молоді, Олеся Шніцер, начальниця відділу фінансової просвіти Управління з питань інформаційної політики (ФГВФО).
  • Центр фінансових знань «Талан» для педагогів, Леся Войтицька, начальниця Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності (НБУ).
  • Підготовка педагогів до викладання фінансової грамотності в школах, Вікторія Ролік, головна експертка Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності (НБУ).

Впровадження фінансової грамотності в школи: міжнародний досвід.

• Досвід Бельгії у розвитку фінансової грамотності населення, Крістоф де Вітте, професор Маастрихтського університету, факультет економіки та бізнесу.
  • Впровадження фінансової грамотності в школі у Польщі, Урсула Висоцька, PhD, банківський експерт.
  • Ефективне впровадження фінансової освіти в школі, Деніс Філіп, професор з фінансів, Директор Centre for Banking Institutions and Development Durham University.

Панельна дискусія: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті України.

• Місце фінансової грамотності в НУШ, Роман Шиян, заступник директорки Команди підтримки відновлення та реформ Міністерства освіти і науки України.
  • Підготовка до впровадження предмету в школах, Ігор Хворостяний, генеральний директор директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України.
  • Підготовка вчителів до викладання фінансової грамотності в школах, Наталія Софій, директорка Українського інституту розвитку освіти.
  • Проблеми із впровадженням фінансової грамотності в освітній процес, В’ячеслав Зражевський, автор та викладач курсу «Фінансова грамотність».

Дякуємо організаторам за корисну та цікаву інформацію!

Ви тут: Головна Новини та події КОНФЕРЕНЦІЯ «FINLIT FORUM: РОЗВИТОК ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ В ШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ», ОРГАНІЗОВАНА В МЕЖАХ ВСЕСВІТНЬОГО ТИЖНЯ ГРОШЕЙ