ПРОЙДЕНО КУРС «ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ ОСВІТЯН»

У межах Тижня грошей викладачі та здобувачі вищої освіти факультету фізики, математики та інформатики зробили важливий крок для розвитку своєї фінансової грамотності, завершивши успішно онлайн-курс «Фінансова грамотність для освітян» на платформі Prometheus.

Даний курс надав можливість зрозуміти основні аспекти фінансів, необхідних для ефективного управління фінансовими ресурсами. Він охопив такі ключові теми, як особистий бюджет, інвестиції, страхування та планування пенсії.

Завдяки інтерактивним відеоурокам, практичним завданням та обміну досвідом, слухачі не лише засвоїли теоретичні знання, а й отримали практичні навички, які будуть корисні для них у майбутньому. Вони навчилися аналізувати фінансові ризики, планувати своє майбутнє та приймати обґрунтовані фінансові рішення.

*Заходи, організовані НБУ в межах Всесвітнього тижня грошей в Україні, проходять за підтримки Проєкту USAID «Інвестиції для стійкості бізнесу».

#ГраНавчанняДобробут #GMWUkraine2024 #ProtectYourMoney #SecureYourFuture #GMW2024

Ви тут: Головна Новини та події ПРОЙДЕНО КУРС «ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ ОСВІТЯН»