23 травня 2023 року на базі кафедри інформатики і ІКТ відбувся міжкафедральний науковий семінар «Інформаційно-аналітична підтримка наукових досліджень в міжнародному науково-інформаційному просторі».

Серед питань, що розглядались у процесі проведення семінару, особливу увагу набули:

- Поширення результатів наукових досліджень в міжнародному науково-інформаційному просторі.

- Рейтинг кафедр та університету за даними Scopus та Web of Science.

- Переваги національного наукометричного сервісу «Бібліометрика української науки».

- Цитованість досліджень, як показник оцінки роботи дослідників і наукових колективів.

- Національний репозитарій академічних текстів: відкритий доступ до наукової інформації.

- Академічна доброчесність при відображенні результатів наукових досліджень в профілях викладача.

Огляд сучасних засобів та методів інтелектуального аналізу даних дає можливість вибору найбільш дієвого інструменту для моніторингу та аналізу світового досвіду наукових досліджень, поширення отриманих власних результатів. Варто зазначити, що запропоновані дискусійні питання стали корисними викладачам і можуть бути використані в освітньому процесі.

Ви тут: Головна Новини та події Науковий семінар «Інформаційно-аналітична підтримка наукових досліджень в міжнародному науково-інформаційному просторі»