Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Радіохвиля "ФізМат-FM"

Радіохвиля «ФізМат-FM» – улюблене радіо студентів! Адже це - найкращий музичний контент та винятково актуальне інформаційне наповнення. Ми завжди активно спілкуємося з нашими слухачами й, знаючи усі його забаганки та бажання, активно відтворюємо все в нашому ефірі. Ефір «ФізМат-FM» на 80% становить музика, решта – різна інформація та оголошення. Слухачам пропонуються мелодії різних стилів та напрямків сучасної музичної культури. На радіо-FM популяризується вітчизняна музика та українські виконавці. Основний принцип нашої ефірної політики – «живе» радіо для всіх, який реалізується також в безпосередньому спілкуванні зі слухачами в оригінальних конкурсах та іграх у прямому ефірі. 

А щоби бути переконливішими, запрошуємо на наш радіоефір студентів, викладачів, учасників освітнього процесу нашого університету та активних громадських діячів міста, усіх тих, хто хоче поділитися своїм досвідом, ідеями, неймовірними враженнями та бажанням змінити життя на краще.

Наразі пропонуємо вам серію аудіо-записів студентів, які і світогляд розширирять, і музичний смак покращать.

Радіохвиля «ФізМат-FM» – улюблене радіо студентів! Найкращий музичний контент, винятково актуальне інформаційне наповнення і найкраща команда – ось, що робить наш факультет улюбленим та найкращим у серцях студентів. Ми завжди активно спілкуємось з нашим слухачем й, знаючи усі його забаганки та бажання, активно відтворюємо все в нашому ефірі. Ефір «ФізМат-FM» на 80% становить музика, решта – різна інформація та оголошення. Ведучі пропонують слухачам музику як на свій смак, так і за принципом рівномірного розподілу за ефірним часом мелодій різних стилів та напрямків сучасної музичної культури. Серйозна увага приділяється популяризації вітчизняної музики та українських виконавців. Основний принцип нашої ефірної політики – «живе» радіо для всіх – реалізується також в безпосередньому спілкуванні зі слухачем в оригінальних конкурсах та іграх у прямому ефірі. Ua Radio

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

Ви тут: Головна Студентське життя Радіохвиля "ФізМат-FM"