Студентське життя

Дозвілля студентів

Дозвілля студентів факультету фізики, математики та інформатики завжди є цікавим, захоплюючим та яскравим. Адже як говорять - студентські роки найкращі і вони мають запам’ятатися яскравими моментами на все життя.

Вступивши до нашого факультету, студенти вже на першому курсі проходять випробування сценою, коли на рівні університету відбувається щорічне святкове дійство під назвою «Вернісаж талантів. Презентація І курсу».

Наш факультет є великою та дружною родиною. Кожного року, восени, відбувається традиційний похід у ліс усім дружнім викладацьким та студентським колективом, під час якого відбувається знайомство з студентами першого курсу. Цікаво в лісі проходять змагання з приготування «Козацької каші» на кострі та спортивні змагання. Але особливістю такого походу є посвята студентів у першокурсники та вручення їм студентських квитків у колі нашої дружньої родини.

Протягом першого семестру на факультеті завжди проводяться цікаві та неординарні заходи. Традиційним є святкування Дня миру, Дня вчителя, Хелловіна та багато інших цікавих та веселих свят.

Щороку студенти факультету беруть участь у захоплюючих змаганнях в період проведення «Тижня математики, фізики, інформатики», а також «Декади факультету фізики, математики та інформатики» демонструючи не лише міцні знання з фахових дисциплін, а й неабиякий акторський талант.

FOOTBALL

На нашому факультеті навчаються не тільки розумні, а й спортивні студенти, тому не дивно що традиційними стали змагання із футболу «Кубок декана», між командами студентів та викладачів.

Наші студенти активно долучаються до загально-університетських заходів, акцій. Це і фестивалі «Педагогічної творчості», «Студентська весна», «Пісенний вернісаж »,«Міс університет», «Студентський КВК. Кубок ректора», а також до різноманітних акцій пов’язаних із соціальною роботою та подій на інших факультетах.

Також на факультеті діють створені студентами наукові гуртки та клуби за інтересами. Постійно діючим на фізико-математичному факультеті є гурток «ФІЗМАТ TRAVEL». Наші студенти відвідують мальовничі куточки нашої країни. За останні роки відбулись поїздки до Львова, Одеси, Камянця-Подільського та Вінниці, а також відвідали святі місця м. Почаєво.

На факультеті також діє шаховий клуб Гамбіт, члени якого не тільки організовують шахові турніри, а й проводять навчання гри в шахи згідно складеної програми. Також є діючим клуб «Шефство старших». Спілка найкращих студентів старших курсів, відмінників навчання, проводять консультації з фахових дисциплін математики, фізики, інформатики для студентів молодших курсів. Що є гарною допомогою студентам у навчанні. У нас також є гурток «Умілі ручки» в якому студенти проявляють всю свою творчість та натхнення, залучаючи до цього діток та викладачів факультету.

Тільки у нас на факультеті є постійно-діючим студентське радіо «ФІЗМАТ FM», з постійними ведучими, яке лунає на перервах між парами. Також студенти також є членами різних університетських колективів: це і хор, драмгурток при університеті, танцювальний колектив «Візаві» .

Отже вступивши на факультет фізики, математики та інформатики, ви маєте можливість отримати не тільки міцні знання, а й цікаво провести своє дозвілля та реалізувати себе в інших напрямках.

Ви тут: Головна Студентське життя Сторінки Студентське життя Дозвілля студентів