Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Студентська наукова робота на ФФМІ


Студентська наукова робота на факультеті фізики, математики та інформатики – не просто важливий елемент освітнього процесу, але й один з головних етапів становлення майбутнього фахівця.

Науково-дослідницька робота здійснюється у дружній співпраці з досвідченими науковцями факультету, які виконують дослідження у галузі фізики, математики та інформатики. Під керівництвом високопрофесійних учених студенти беруть участь у конкурсах та олімпіадах як українського, так і міжнародного рівнів, долучаються до цікавих наукових проєктів, проводять власні дослідження та публікують їх результати у наукових журналах та збірниках. Кращі студенти-науковців рекомендуються до вступу в магістратуру і аспірантуру.

На факультеті фізики, математики та інформатики діють наукові гуртки та Студентське наукове товариство, в межах яких студенти здобувають свій перший досвід наукової роботи, діляться успіхами та отримують зворотній зв'язок.

Студенти факультету беруть участь та виборюють призові місця у Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах з програмування, конкурсах з вебграфіки та вебдизайну, конкурсах наукових робіт з фізики, математики та інформатики.

Запрошуємо до навчання на факультеті фізики, математики та інформатики! Ви дізнаєтесь, що наука – це не лише теорії та формули, а й захоплюючий світ відкриттів, експериментів та інновацій, де кожен ваш крок наближає вас до великих досягнень і нових горизонтів знань.

 

Наші контакти:

(097) 516 8565, (063) 567 7602, (066) 453 9349

Ви тут: Головна Новини та події Студентська наукова робота на ФФМІ