ВІТАЄМО ЕДВАРДА ТУРУТОВА З НОВИМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ

24–25 травня 2024 року в місті Умань на Кубку України з легкоатлетичних метань на призи Олімпійського призера Олександра Крикуна уманські спортсмени, серед яких є студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та вихованці Уманської дитячо-юнацької спортивноїшколи гідно представили наше місто.

Студент І курсу факультету фізики, математики та інформатики ОПП Середня освіта (Математика. Інформатика) Едвард ТУРУТОВ здобув перемоги у таких номінаціях: «Штовхання ядра 6кг, U20» – ІІ місце та «Метання диска 1,75кг, U20» –ІІІ місце.

Факультетська родина щиро вітає Едварда з черговим спортивним досягненням! Бажаємо не зупинятися на досягнутому і впевнено крокувати до нових перемог. Нехай кожен успіх надихає на нові звершення, а наполегливість і праця приносять чудові результати.

Першоджерело: https://www.facebook.com/vykonkomumr/

Ви тут: Головна Новини та події ВІТАЄМО ЕДВАРДА ТУРУТОВА З НОВИМИ СПОРТИВНИМИ ДОСЯГНЕННЯМИ