Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Настановча конференція з навчальної (педагогічної) практики

10 листопада 2023 року відбулася настановча конференція з навчальної (педагогічної) практики для здобувачів вищої освіти ІІІ курсу, ІІ курсу (термін навч. – 2р.10м.) ОС «бакалавр», які навчаються за освітніми програмами Середня освіта (Фізика. Інформатика), Середня освіта (Математика. Інформатика), Середня освіта (Інформатика).

Конференцію відкрила заступник декана з практичної підготовки студентів Дарія Возносименко, яка привітала студентів та ознайомила із метою та завданнями практики, висловила сподівання на те, що в ході практики студенти зуміють закріпити та застосувати на практиці набуті знання із педагогіки, психології та методики.

Також в ході конференції керівники груп та методисти від випускових кафедр, кафедри психології, кафедри педагогіки та освітнього менеджменту розповіли студентам про особливості навчальної (педагогічної) практики, надали методичні поради і рекомендації щодо організації кожного виду діяльності під час проходження практики, ознайомили з вимогами до оформлення звітної документації та критеріями оцінювання.

Бажаємо нашим студентам належним чином виконати програму практики, одержати задоволення від роботи з учнівською молоддю та набути належного рівня практичної підготовки!

 

Ви тут: Головна Новини та події Настановча конференція з навчальної (педагогічної) практики