Студентська рада факультету фізики, математики та інформатики організовує благодійний збір!

Кому збираємо? – 131 ОРБ ЗСУ, в якій служить випускник факультету фізики, математики та інформатики – Малець Сергій!

Ціль збору: 17000 грн на купівлю 15 спальних мішків (*у разі перевищення цілі, кошти перерахуємо на актуальні збори, а всі звіти будемо публікувати в наших соціальних мережах!)

Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/5s5PmKd3cN. Номер картки банки: 5375 4112 1002 5404

Також під час збору буде проходити ряд благодійних заходів, анонси яких ми будемо публікувати згодом!

Долучайся до підтримки ЗСУ та творіть добро разом з нами!

Ви тут: Головна Новини та події СТУДЕНТСЬКА РАДА ФАКУЛЬТЕТУ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ОРГАНІЗОВУЄ БЛАГОДІЙНИЙ ЗБІР!