Перше засідання студентського наукового товариства

30 серпня 2022 року проведено перше засідання Студентського наукового товариства (СНТ). До його складу увійшли 23 студенти – представники усіх курсів та спеціальностей факультету фізики, математики та інформатики.

Головною метою засідання визначено обговорення організаційних аспектів СНТ, вибір голови та заступників голови, обговорення плану майбутньої діяльності студентів в межах СНТ.

На початку засідання до членів СНТ із вступним словом  звернулась декан факультету Тетяна МАХОМЕТА, яка привітала учасників з початком діяльності СНТ, побажала подальшої плідної роботи та висловила свою підтримку студентській науковій спільноті в усіх починаннях, нових ідеях та ініціативах. Тетяна Миколаївна наголосила, що студентська наукова робота є важливим етапом підготовки майбутнього учителя, адже дає змогу розширити загальний та професійний світогляд.

До привітань приєдналась голова Ради молодих науковців Ірина ТЯГАЙ, яка зазначила актуальність студентської наукової діяльності у тісній співпраці з членами Ради молодих науковців. Лише ефективна співпраця та посилена робота дає реальні наукові результати та здобутки. Ірина Михайлівна також підкреслила важливість проведення наукових розвідок у контексті євроінтеграційних процесів України.

На засіданні було обговорено ряд організаційних аспектів роботи СНТ. Зокрема, обрано голову СНТ – Марину НЕФЕДОВУ (2 курс, 22 група) та заступників голови – Дар’ю ПОТЕЛЕЩЕНКО (4 курс, 42 група) та Наталю ПОПЕРЕЧНУ (4 курс, 42 група).

Учасники СНТ узгодили наступний план роботи на 2022-2023 н.р.:

№з/п

1.

Обговорення організаційних аспектів роботи СНТ. Ознайомлення з планом роботи на 2022-2023 н.р.

Вересень 2022 р.

2.

Науково-практичний семінар на тему: «Особливості оформлення списку літератури у наукових публікаціях».

Жовтень 2022 р.

3.

Проведення конкурсу: «Публікаційна активність студента-науковця»

Листопад 2022 р.

4.

Майстер-клас «Про особливості представлення результатів наукового дослідження на конференціях різного рівня»

Грудень 2022 р.

5.

Інтелектуальний квест «Лабіринти ФІЗМАТу»

Лютий 2023 р.

6.

Науковий семінар на тему: «Презентація студента-науковця: досягнення та перспективи розвитку»

Березень 2023 р.

7.

Організація та проведення I етапу конкурсу «Кращий студент-науковець ФФМІ»

Квітень 2023 р.

8.

Звіт про діяльність СНТ ФФМІ 2022-2023 н.р.

Травень 2023 р.

Ви тут: Головна Новини та події Перше засідання студентського наукового товариства