Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ОДИН З НАЙАВТОРИТЕТНІШИХ УЧИТЕЛІВ У СУЧАСНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ – ЦЕ ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ

Володіння комп’ютером – одна з основних навичок сьогодення. І хоча досить часто ми чуємо, що діти «народжуються з гаджетом в руках», вони ще не вміють його ефективно використовувати як у повсякденному житті, так і в школі. То, хто ж та людина, яка зможе показати дітям світ технологій, його можливості та навчить ними продуктивно користуватися? Це вчитель інформатики. Людина, яка знає інформатику і здатна навчити інформатики дитину, завжди буде в пошані у суспільстві.

Випускники спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) мають можливість працювати вчителями інформатики закладів загальної середньої освіти, викладати в приватних комп’ютерних школах та академіях; можуть працювати програмістами, вихователями, педагогами-організаторами; здатні до застосовування сучасних теоретичних основ у галузях інформатики, методики її навчання, психології та педагогіки; легко адаптуються до швидких змін у ІТ-галузі та швидкому розвитку технологій. Учителі інформатики будуть потрібні завжди!

Якщо Ви прагнете відкрити молодому поколінню захоплюючий світ комп’ютерних технологій, обирайте спеціальність 014.09 Середня освіта (Інформатика) факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

 

Ви тут: Головна Новини та події ОДИН З НАЙАВТОРИТЕТНІШИХ УЧИТЕЛІВ У СУЧАСНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ – ЦЕ ВЧИТЕЛЬ ІНФОРМАТИКИ