Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

Перемога студентів у конкурсі з вебдизайну

Студенти факультету фізики, математики та інформатики спеціальності 014.09 Середня освіта (Інформатика) освітній ступінь «Магістр» та «Бакалавр» взяли участь та здобули перемогу у Міжнародному відкритому конкурсі з вебдизайну та комп’ютерної графіки, який проходив дистанційно на базі Вiнницького нацiонального технiчного унiверситету (http://webdesign.vntu.edu.ua) у червні-липні 2022 року.

Міжнародний відкритий конкурс із Web-дизайну та комп’ютерної графіки проводиться декілька разів на рік серед учнів ЗЗСО та студентів ЗВО в наступних номнаціях: растрова графіка, векторна графіка, 3D графіка, 3D анімація, Flash та GIF-анімація. В конкурсі беруть участь університети, коледжі та школи в Україні та за кордоном. Мета конкурсу – підвищення рівня знань, умінь та навичок серед студентів і учнів в галузі Інтернет-технологій та комп’ютерної анімації.

Цього разу тема графічного завдання була довільною і виконавці могли втілити в графічній композиції будь-яку власну інтерпретацію.

Студенти І курсу спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступінь «Магістр») Володимир ОСІПЕНКО та Алека ДЕНИС (науковий керівник: Галина ТКАЧУК, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри інформатики і ІКТ) обрали композиції, що стосувались національної свідомості та патріотичності і вибороли 3 місце у конкурсі за номінацією «Краща 2D-растрова графіка».

Студент І курсу спеціальності «Середня освіта (Інформатика)» (освітній ступень «Бакалавр») Андрій ПІКУС (науковий керівник: Тетяна БОНДАРЕНКО, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій) виборов призове 3 місце у номінації «Краща 3D-анімація».

Вітаємо наших студентів та їх наукових керівників з перемогою!!! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості і позитиву кожен день!

 

Ви тут: Головна Новини та події Перемога студентів у конкурсі з вебдизайну