Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ «ПРОФЕСІЙНА СФЕРА «ЛЮДИНА-ТЕХНІКА»»

08 липня 2022 року на факультеті фізики, математики та інформатики в межах проєкту «Спільно. Точки зустрічі» відбулася зустріч «Професійна сфера «Людина-техніка»» із підлітками, які постраждали від війни.

Викладачами факультету було організовано низку активностей профорієнтаційного характеру та ознайомлення підростаючого покоління із популярними IT-професіями.

Так, професор Ігор ТКАЧЕНКО під час екскурсії в освітньо-просвітницькому центрі «Людина і Всесвіт» розповів учасникам про таємниці зоряного неба, будову та структуру нашої Галактики, змоделював можливі сценарії еволюції Всесвіту та продемонстрував віддалені куточки Чумацького Шляху.

Викладачі Іван ТЯГАЙ та Сергій ДЕКАРЧУК провели заняття з робототехніки. Під керівництвом тренерів учасники ознайомилися із найпопулярнішими сервісами для програмування та основами робототехніки, а також кожен учасник зміг скласти алгоритм, який привів у рух міні робота.

Викладач-стажист Інна КРИВОРУЧКО ознайомила учасників з популярними сучасними програмами ЗD-моделювання та 3D-друку, а також з  методами моделювання об’єктів. По завершенню заходу підліткам запропонували зіграти в розважальну вікторину «Хто перший?».

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Дякуємо всім учасникам!

 

Ви тут: Головна Новини та події ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ «ПРОФЕСІЙНА СФЕРА «ЛЮДИНА-ТЕХНІКА»»