Відбувся онлайн-тренінг «Можливості YouTube для освіти»

29 червня 2022 року відбувся онлайн-тренінг «Можливості YouTube для освіти», організатором якого є Академія цифрового розвитку в межах співпраці з Google Україна та Міністерство освіти і науки України. Викладачі кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Марія МЕДВЕДЄВА, Олександр ЖМУРКО, Віра КОЛМАКОВА, Сергій ПАРШУКОВ, Леся ПАРШУКОВА, Максим КОВТАНЮК, Інна КРИВОРУЧКО та Любов ТІТОВА взяли активну участь в даному заході.

Під час тренінгу спікером Антоніною БУКАЧ було розглянуто основи роботи з платформою YouTube, можливості використання YouTube в освітньому процесі, зокрема пошук та добір навчального матеріалу, а також синхронне та асинхронне онлайн-викладання.

Цікавим стало ознайомлення з YouTube Студією та її основними можливостями, а саме завантаження відеоматеріалів на власний YouTube канал та їх персоналізація, можливість проведення прямих трансляцій, монетизація контенту та аналітика каналу за різними показниками.

Ви тут: Головна Новини та події Відбувся онлайн-тренінг «Можливості YouTube для освіти»