ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ ФФМІ З ОТРИМАННЯМ ВІДЗНАК МОН УКРАЇНИ

28 червня 2022 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини під головуванням ректора, доктора педагогічних наук, професора Олександра БЕЗЛЮДНОГО відбулося урочисте засідання вченої ради.

Під час Ради пройшло нагородження науково-педагогічних працівників університету відзнаками Міністерства освіти і науки України.

Грамотою Міністерства освіти і науки України нагороджені канд. пед. наук, доцент, декан факультету фізики, математики та інформатики Тетяна МАХОМЕТА та канд. пед. наук, доцент, проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Володимир МИКОЛАЙКО. Подякою Міністерства освіти і науки України нагороджена д-р пед. наук, професор, проректор з наукової роботи Тетяна ГОДОВАНЮК.

Вітаємо наших колег з отриманням нагород та бажаємо миру, оптимізму, втілення всіх планів і задумів.

Ви тут: Головна Новини та події ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ ФФМІ З ОТРИМАННЯМ ВІДЗНАК МОН УКРАЇНИ