Факультет фізики, математики та інформатики

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО КОНТЕНТУ

На сьогоднішній день є досить актуальною тема дизайну в закладах освіти, адже майбутнім учителям важливо володіти сучасними технологіями і підходами до дизайну, засобами розробки мультимедіа для того, щоб застосовувати набуті знання у своїй професійній діяльності.

17 червня 2022 року на факультеті фізики, математики та інформатики відбувся семінар для здобувачів вищої освіти «Візуалізація навчального контенту».

Викладач-стажист кафедри інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій Інна КРИВОРУЧКО розповіла про основні складові композиції: відстань між елементами, «білий» простір, вирівнювання, контраст, повторення; основи типографіки: ієрархія, відстань між буквами (трекінг), відстань між рядками; теорію кольору: тон, насиченість, значення; читабельність тексту.

Інна Ігорівна охарактеризувала функціональні можливості онлайн-платформ для створення презентацій, дописів у соціальних мережах, сертифікатів, візиток, резюме і т.д. (Canva, VistaCreate, Figma) та познайомила здобувачів із корисними вебресурсами для пошуку якісних картинок (Unsplash, Freepik, Iconfinder, Flaticon, Storyset, Pexels, Pixabay), підбору кольорів (Adobe Color) та креативних шрифтів (Google Fonts).

Семінар пройшов в позитивній та хорошій атмосфері, питання візуалізації навчального контенту зацікавило здобувачів освіти, адже сучасний педагог повинен вміти використовувати у своїй діяльності не лише традиційні засоби навчання, а й новітні інформаційні технології.

 

 

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ

 

Ви тут: Головна Новини та події ВІЗУАЛІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО КОНТЕНТУ