ВІТАЄМО ТЕТЯНУ ГОДОВАНЮК З ОТРИМАННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ ПРОФЕСОРА!

Професорсько-викладацький та студентський колективи факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щиро вітають доктора педагогічних наук Тетяну ГОДОВАНЮК з присвоєнням вченого звання професора!

Тетяна Леонідівна – висококваліфікована викладачка, знана науковиця в галузі методики навчання математики, організована, відповідальна, наполеглива та цілеспрямована людина, яка є гарним прикладом для наслідування.

Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, невичерпної енергії в усіх починаннях, подальших професійних успіхів, реалізації нових задумів і творчого натхнення.

Пишаємося та радіємо Вашим успіхам!

Ви тут: Головна Новини та події ВІТАЄМО ТЕТЯНУ ГОДОВАНЮК З ОТРИМАННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ ПРОФЕСОРА!