Засідання школи професійного зростання молодих викладачів відбудеться 2 червня 2022 року о 14.30 год. в режимі онлайн.

Посилання: https://meet.google.com/ehy-upzc-ixv

Щоб приєднатися з телефону, наберіть номер +1 515-329-4363 і введіть PIN-код 385 620 986#

1. Формування професійної компетентності майбутнього вчителя в умовах сучасних викликів.

Доповідач: Нестерук Альона Вікторівна, начальник відділу з питань гуманітарної сфери Гайсинської районної військової адміністрації.

2.  Патентно-інформаційна діяльність викладача та оформлення документації на винахід.

Доповідач: Мелентьєв Олег Борисович, к. п. н., доцент кафедри технологічної освіти, відповідальний за патентно-ліцензійну, винахідницьку діяльність та трансфер технологій.

3. Підбиття підсумків роботи школи професійного зростання молодого викладача.

Доповідач: Стеценко Надія Миколаївна, к. п. н., доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

Координатор  – к. п. н., доцент Стеценко Н. М.

конт. тел. 096-760-39-13

*На засідання запрошуютьсявсі бажаючі, які прагнуть підвищити свій науковий та професійний рівень

Ви тут: Головна Новини та події Оголошення! Відбудеться засідання школи професійного зростання молодих викладачів