СТУДРАДА ФФМІ ВІТАЄ МАЙЮ ДМИТРІВНУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Студентська рада факультету фізики, математики та інформатики щиро вітає з днем народження ‒ Потапенко Майю Дмитрівну!

Шановна Майя Дмитрівна, прийміть сердечні вітання з нагоди вашого дня народження!

Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я і сил для досягнення задуманих цілей, задоволення від роботи, визнання від колег, вдячності й поваги від студентів, родинного затишку та благополуччя!

Нехай мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди, а на шляху зустрічаються добросердечні і доброзичливі люди!

Нехай у Вас завжди буде відмінний настрій, дні будуть сповнені приємними моментами та яскравими емоціями, а на душі бринітиме піднесена барвиста мелодія!

Ви тут: Головна Новини та події СТУДРАДА ФФМІ ВІТАЄ МАЙЮ ДМИТРІВНУ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!